Puf koltuk takımlarının evlerde en çok kullanılan bölümlerin başında yatak odaları ve oturma odaları gelmektedir.

Bu koltuk takımları özellikle makyaj masalarını tamamlayan mobilya tasarımları olarak dikkat çekmektedirler. Yatak odası takımlarında yatağın ucuna konulan bu puf koltuk modelleri görsel olarak da dekoratif bir görünüm sunmaktadırlar. Dekorasyonu bütünleyen ve aynı zamanda kuvvetlendiren bu puf takımlarının kapitoneli tarzda olanları yatak odası takımlarına çok yakışmaktadır. Oturma odalarında da koltuk takımlarının şekline uygun olarak seçilen puf takımları dekorasyonu zenginleştirmekte ve derinlik katmaktadır. Puf koltuk takımlarının en çok kullanıldığı yer olarak yatak odaları gösterilse de oturma odalarındaki yeri de oldukça önemlidir.

1100

Oturma odalarının bütünleyici parçalarından biri olan bu tasarımlar ile oturma odaları daha gösterişli ve etkileyici bir görünüme kavuşmaktadır. Oturma odanızdaki dekorasyonun bir çırpıda göze çarpmasını ve hafızalara kazınmasını istiyorsanız, puf koltuk takımlarını daha fazla kullanmalısınız. Deri koltuk takımları ile kombinleyeceğiniz puf takımları mükemmel bir tema oluşturmanızı sağlayacaktır. Ayrıca rengarenk şekillerdeki koltuk takımlarınızın dekorda daha fazla hissedilmesini ve belirgin hale gelmesini istiyorsanız, puf koltuk takımlarının bu anlamda başvurabileceğiniz tasarımlardan olduğunu bilmenizde fayda var. Hafif olmaları ve portatif olarak istediğiniz yere taşınabilmeleri dolayısıyla çok beğeneceğiniz tasarımlardır.

Koltuk takımlarınızın salonlarınızda daha hoş durmasını sehpa takımları yerine puf takımları kullanarak yapabilmeniz mümkündür. Lukens ayaklı tarzda üretilen ve değişik figürlerle işlenmiş şekilde tasarlanan bu puf koltuk modelleri ile evlerinizin görünümüne ahenk katacaksınız. Ayaksız tarzda üretilen puf koltuk modelleri de genişlikleri ve canlı renkleri ile salonlarınızın yıldızı olacaktır. Puf koltuk takımlarındaki fonksiyonellik ve işlevsellik dekorasyonu etkileyen bir unsur olarak karşınıza çıkacaktır.

puf-modelleri-ve-fiyatları

Yatak odalarında yatağın hiç olmadığı kadar şık ve endamlı durmasını sağlayan bu puf koltuk takımları ile yatak odanızı hiç olmadığı kadar güzel gösterebilirsiniz. Yatak odası takımlarında en fazla dikkat çeken tasarımlar olan bu puf takımları ile yatak odalarınız çok daha sıcak ve samimi bir ortama kavuşacaktır. Yatak odalarında kullanılan makyaj masalarının da en büyük yardımcısı olan bu puf koltuk takımları, makyaj masalarına zengin bir boyut kazandırmaktadır.

Klasik tarzdaki yatak odası dekorasyonlarında çok kullanılan bu puf koltuk takımları daha hoş ve güzel bir manzaranın dekora yansımasını sağlamaktadır.

Puf koltuk takımları, tek parça halinde retilebilecekleri gibi aynı zamanda iki parça halinde de kullanılabilmektedirler. Ahşap olarak üretilen koltuk takımlarıyla birlikte kullanılan puf koltuk takımları her açıdan benzersiz bir dekoru evinize getirmenizi sağlayacaktır. Klasik yatak takımlarının büyüleyici endamına fevkalade bir resital ekleyen bu puf koltuk takımları ile yatak odalarınızı tanıyamayacaksınız.

Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı

Yatak tasarımınızın rengine uyumlu olacak tarzda kullanacağınız puf tasarımları yatak odanızı çok çekici bir hale sokacaktır.

Puf koltuk takımlarını farklı renklerde kullanmanızda dekorunuzda çeşitliliğe ve görsel zenginliğe sebep olacaktır. Canlı renklerden esinlenerek dekorunuzda kullanacağınız puf takımları yatak odanıza göz kamaştırıcı bir etki yapacaktır. Çok büyük boyutlu olmayan puf takımlarının yatak odalarında kullanılması yatak odanızın daha belirgin durmasını sağlayacaktır.

Puf koltuk takımlarında, renk olarak kırmızı, bordo, kahverengi, mavi ve krem renginin ön plana çıktığını belirtmekte fayda var. Yatak odalarında aynalı makyaj masaları ile kullanılan puf koltukları değişik modellerde de üretilebilmektedir. Küçük ve daha sevimli olan tasarımlar yatak odasının ayrılmaz bir parçası haline dönüşebilmektedir.

Prenses Klasik Yatak Odası
Prenses Klasik Yatak Odası

Minik puflar yatak odanızda fevkalade bir görkem ve dekor oluşturmanızı sağlayacaktır.

Bu puf koltuklarda hem dinlenebilecek hem de oturup sohbet edebileceksiniz. Yatak odanızda kullandığınız renkler açık tonlarda ise, koyu renklerde puf koltuk takımları kullanarak yatak odanızı daha cazibeli bir yere dönüştürebilirsiniz. Deri tarzındaki puf koltukları hemen hemen bütün yatak odası takımları ile birlikte düşünebilirsiniz. Bu bakımdan deri ve kapitoneli puf koltuklar vazgeçilmez tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler.