Koltuk ve kanepe modelleri ile kullanılacak olan puf ve tabure modelleri, oturma odalarının dekorasyonlarını çok daha zengin göstermekte ve hareketli bir yapıya kavuşturmaktadır.

Yenilikçi bir yaklaşımın modern sonuçlarından biri olan bu puf ve tabure modelleri ile oturma odası dekorasyonlarınızda farklı ve tarz bir dekora sahip olabileceksiniz. Standart koltuk takımlarından farklı olarak her yönüyle oturma odalarınızı değiştirecek olan bu tasarımlar ile oturma odalarınızı bambaşka noktaya taşıyabileceksiniz. Modern oturma odalarının dekorlarının en tamamlayıcı parçalarından biri olan bu tabure ve puf modelleri ile oturma odalarınızı daha işlevsel ve fonksiyonel bir hale getirebileceksiniz.

Yatak-odasına-özel-tasarım-dekoratif-duvar-panel-modeli

Modern koltuk takımları içinde yer alan puf ve tabure modelleri oturma odanızı daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Bu tabure ve puf modelleri daha önceden klasik takımlar içinde de yer almaktaydı. Fakat bu derece yaygın bir şekilde kullanılmamaktaydılar. İşlevselliklerinin yanı sıra renkleri ile de göz kamaştıran bu mobilya modelleri ile yapacağınız dekorasyonlar hiç olmadığı kadar güzel ve gösterişli olacaktır.
Koltuk takımı içinde yer alan bu puf modellerinin üzerine oturabilir aynı zamanda uzanabilir ve hatta sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Sırt kısımları olmayan bu puf ve tabure modelleri oturma odanızın dekorunda görsel anlamda bir kalabalığın oluşmasını da engelleyecektir.

puf-modelleri-ve-fiyatları

Oturma odasında tekli ve ikili koltuk takımları ile kombine edeceğiniz renkli tabure modelleri de hem dekorasyona farklılık getirmekte hem de zenginleştirmektedir. Puf ve tabure modelleri, oturma odanıza dinamik bir hava getirecektir. Rahat taşınabilme özellikleri sayesinde dekorunuzda yer açısından sorun yaşamayacağınız bu mobilya tasarımları ile dekorlarınız şahane görünecektir.

Köşe koltuk takımları ile fevkalade uyumlu bir izlenim veren bu tabure ve puf modellerinin geometrik tarzdaki modelleri de ilgi çekmektedir.

Köşe koltuk takımlarına en çok yakışan mobilya tasarımları arasında yer alan puf modelleri hem yan sehpa hem de orta sehpa olarak kullanılabilmektedir. Ahşap ve deri tarzında yer alan puf ve tabure modelleri de farklı dekorasyon türleri ile beraber yer alabilmektedir. Ahşap tabure modelleri özellikle sağlamlıkları ve dayanıklılıkları ile göz doldurmaktadır. Ahşap mobilyalarınızda birlikte oldukça hoş görüntüler ortaya çıkaran bu tabure modelleri, rahatlıkları ve konforları ile de beğeninizi kazanacaklardır. Büyük ya da küçük boylarda dekorunuzda kullanacağınız bu tabureler ile oturma odalarınız daha estetik ve görkemli bir yere dönüştürmeniz mümkündür.

hayal yatak odası takımı

Mutfağınızın dekorasyonunda yer vereceğiniz ahşap tabure modelleri mutfağınızı daha gösterişli kılacaktır.

İstediğiniz ölçülerde yapılabilen bu mobilya tasarımları farklı renklerde de üretilebilmektedir. Yüksek ya da alçak olarak yapılan bu ahşap sandalye modellerinde tercih edeceğiniz beyaz tasarımlı sandalyeler mutfak dolaplarınızı da daha hoş gösterecektir. Mutfak tezgahınız ile de uyum sağlayacak ahşap mobilya tasarımları, mutfağınıza hareketlilik ve canlılık ekleyecektir.

dekoreko-tabure-masa-takimi-100-cm

Yatak odanızda kullanacağınız puf modelleri özellikle renkleri ile sizleri büyüleyecektir.

Farklı şekilleri ile de dekorasyonu renklendiren bu puf modelleri ile yatak odası dekorasyonunuz çok daha şık ve alımlı olacaktır. Hem dekoratif hem de inovatif olan bu puf modelleri ile yatak odalarınız çok daha güzel görünecektir. Sizlerde salon ve yatak odalarında puf modellerini kullanarak yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz. Ayrıca mutfağınızda kullanacağınız tabure modelleriyle de mutfaklarınıza derinlik kazandırabilirsiniz.