Tabure ve sedir modelleri evlerinizin her bölümünde kullanabileceğiniz türden mobilyalardır.

Ahşap, plastik ve metal şeklinde üretilen bu tabure ve sedir modelleri evlerinizin dekorunu daha renkli hale getirmeniz mümkündür. Yaşam alanlarınıza hareketlilik ve canlılık katacağınız bu tabure ve sedir modelleri ile farklı ve bambaşka bir ortam oluşturabilmeniz söz konusudur. Kullanışlılıklarının yanı sıra aynı zamanda sağlamlık ve dayanıklılıklarıyla yıllara meydan okuyan bu mobilya tasarımları dekorlarınızın da en büyük tamamlayıcısı olacaktır. Rahatlık bakımından da koltuk konforunu aratmayacak kalitede ve niteliklerdeki bu tabura ve sedir modelleri fonksiyonel özellikleri ile de beğeninizi kazanacaktır. Son derece pratik ve olan ve az yer tutan bu mobilya tasarımlarını özellikle küçük ve dar olan evlerinizin her bölümünde kullanabilirsiniz.

Dekoratif ve inovatif olan bu şık mobilya tasarımları sayesinde hayatınız hiç olmadığı kadar kolaylaşacaktır.

Sunduğu oturuş rahatlığı ile aklınızda yer edinecek olan bu sedir ve tabure modelleri yaşam alanlarınızı daha da güzelleştirecek ve canlılık ekleyecektir. Tabure modellerini incelediğinizde ahşap tarzında üretilenlerin günümüzde daha fazla tercih edildiğini göreceksiniz. Küçük ama marifetli olan bu tabure modelleri özellikle küçük mutfaklarınızın en büyük kurtarıcısı olacaktır. Mutfağınızda rahat hareket etme alanı bulamıyorsanız bu tabure ya da sedir modelleri sayesinde bunu daha aza indirebilirsiniz.

dekoreko-tabure-masa-takimi-100-cm

Birbirinden şık ve gösterişli olan bu sedir ve tabure modelleri yaşam alanlarınızda yapacağınız kombinasyonların en büyük yardımcısı olacaktır.

Ahşap tabure modelleri el yapımı ve diğer tabure ve sedir modellerine göre kullanışlı olmaları dolayısıyla göze çarpmaktadırlar. Ahşap tarzdaki tabure ve sedir modelleri aracılığı ile istediğiniz zaman yemek masasından ayrı bir yerde yemek yiyebilirsiniz ya da bu sevimli aynı zamanda bir o kadar şık tabureler ile kendinize özel bir yer sofrası hazırlayabilir ve böylece otantik bir dekora sahip olabilirsiniz.

Mutfak masanızla beraber beraber de harika bir uyum yakalamanızı sağlayacak olan bu tabure ve sedir modelleri ile mutfağınızda fark yaratabilirsiniz. Ahşap tarzındaki tabure ve sedir modellerinde daha çok açık renkli tasarımlar daha hoş ve gösterişli bir görünüm sunmaktadır. Ancak daha canlı renkleri yaşam alanlarında görmeyi istiyorsanız o zaman kırmızı ya da lake tarzındaki beyaz renkli tasarımları kullanmanızı öneririz. Bu şekilde stil ve renk ahengini bir arada daha fazla gösterebilirsiniz.

eskitme-sehpa-1

Ahşap tabureler dört ayaklı ve yuvarlak tarzdaki oturma yerleri ile göz alıcı bir görselliği de beraberinde getirmektedir.

Küçük olan tabure modelleri estetik görünümleri ile de yaşam alanlarınızı daha etkileyici kılacaktır. Ahşap taburelerde bulunan sırtlık modelleri de daha rahat ve huzurlu bir atmosferin oluşmasını sağlayacaktır. Ahşap klasik tarzdaki tabure ve sedir modelleri, gerek oymalı gerekse de işlemeli modelleri ile dekorlarınızda çok daha ihtişamlı bir görüntünün oluşmasını sağlayacaktır.
İsterseniz metal tabure ve sedir modellerini de yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.

Metal olan bu tabureler deri ile kaplanmış olanlarını tercih ederseniz hem görsel açıdan hem de konfor bakımından daha rahat edersiniz. Siyah deri ile kaplı olan metal tabure ya da sedir modelleri bulundukları ortamın atmosferini değiştireceklerdir. Farklı ve görsel olarak da daha havalı duran bu tabure ve sedir modelleri istediğiniz dekoru daha kolay oluşturmanıza yardım edecektir. Ayrıca son derece modern çizgilerle güçlü bir estetik oluşturan bu mobilya tasarımları, farklı şekil ve motifleri de övgüyü hak etmektedir. Metal çapraz ayaklı sedir ve tabure modelleri de değişik mobilya ürünleri arasında en göze çarpan tasarımlardandır.

Dekorunuzda sadeliği ve yalınlığı seviyorsanız tabure ve sedir modelleri düşünebileceğiniz en iyi tasarımlardandır.

Dekorlarınızı farklılaştıran ve kendinize özgü alanlar yaratmanıza imkan tanıyan tabure modelleri evlerinize hareket getirmek için kullanabileceğiniz en ideal mobilyalardır. Tabure ve sedir modelleri küçük olduklarından kullanıldıkları alanlarda avantaj sağlamaktadırlar. Farklı geometrik özelliklerde ve renklerde üretilen bu tabure modelleri son derece ergonomik ve antropometrik olmalarıyla da göz doldurmaktadırlar.

Desenli ve birbirinden farklı değişik renklerdeki bu sedir ve tabure modelleri görünümleri ile de etkileyici bir görünüm sunmaktadırlar.

Plastik tabure ve sedir modelleri de gerek tasarımları gerekse de değişik tarzdaki yapıları ile en dikkat çekici ürünler olarak dikkat çekmektedirler. Diğer sedir ve tabure modellerine oranla taşınabilirlik bakımından kolay olan bu tasarımlar, rahatlık açısından da diğerlerinden pek farklı özelliklerde değildir.

20150312_202430

Plastik tabureler kullanılan hammadde ve malzeme bakımından birinci sınıf özelliklerdedir.

Plastik tabureler dayanıklı ve daha esnek olmalarının yanında sundukları estetik görünümleri ile de dekorasyonda farklı bir ambiyans oluşturmanızı sağlayacaktır. Sizlerde mutfaklarınızda, bahçelerinizde ya da yaşam alanlarınızı daha farklı hale getirmek ve daha güzel dekorlar oluşturmak istiyorsanız mutlaka tabure ve sedir modellerini incelemelisiniz.