Yay Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihi

Yay burcu kadınları için dekorasyonda en önemli nokta özgür ruhlarını yansıtmaktır. Klasik çizgilerden uzak durmayı seven yay burçları, geniş ve ferah bir evde rahat edeceklerdir. Fazla eşyadan kaçınırlar çünkü bu onların kullanım alanının daralması ve özgürlüklerinin kısıtlanması anlamına gelmektedir. Yay burcu kadınlarının dekorasyondaki renk tercihi genellikle mor, gök mavisi ve turkuazdır.

Bunun yanında canlı ve enerjik renklere de yer verirler. Yay burcunun canlı renkleri tercihi etme sebebi sıradanlıktan kurtulmaktır. Enerjik bir burç olan yay; cıvıl cıvıl renklerde bir ev ister. Yay burcu kadınları için rahatlık da çok önemlidir. Gösterişli ama rahat olmayan eşyalar yerine rahat ve kullanışlı eşyaları tercih ederler. Seyahat etmeyi çok seven yay burcu kadınları, gittikleri şehir ve ülkelerden getirdikleri eşyaları dekorasyonda kullanmayı sever. Bu onların özgür ruhlarına hitap ettiği için yay burcunu mutlu eder.

 

 

Seyahatlerden alınan eşyalardan oluşan bir köşe yay burcu kadını için olmazsa olmazlardandır. Duvarlarda dekorasyon için tablo seçimlerinde de genellikle farklı ülkelerden şehir manzaralı ve ya şehir temalı tablo seçimleri de yay burcunun seyahat ve özgürlük tutkusundan dolayıdır. Dekorasyonda farklı, yenilikçi, keşfedilmemiş eşya seçimi yay burcu kadınını çok mutlu eder. Ancak bunun yanında eskiye bağımlılığı da olan yay burcu kadını antika eşyaları da evinde görmekten mutluluk duyar.

Mum ve tütsü gibi mistik aksesuarlarda yay burcu kadınının ilgisini çeker. Yay burcu kadını sabırsız ve çok meraklı olduğu için dekorasyonda uzun süreli projelere yer vermez. Zamanla oluşan ve sürekli değişim içinde olan bir tarz yay burcunu mutlu edecektir. Bu yüzden klasik çizgiden uzak duran yay burcu için arzulayıp sahip olduğu her eşya dekorasyonu yeniden yapmış hissi uyandırır ve bu şekilde de monotonluktan uzak durmuş olurlar.